Продукція

Феросилікомарганець - сплав марганцю, кремнію і заліза. Застосовується у металургії у процесі виробництва сталі для її розкислення та легування. Виробляється за державним стандартом України ДСТУ 3548-97 марок Мнс17, Мнс22.

Феромарганець - сплав марганцю і заліза. Застосовується у металургії у процесі виробництва сталі для її розкислення та легування. Виробляється високовуглецевий і середньовуглецевий феромарганець за державним стандартом України ДСТУ 3547-97 марок Фмн78 і Фмн88.

Плавлені флюси застосовуються для електрошлакових технологій (електрошлакового переплаву, лиття, кокільного литва та інших процесів), а також для выплавки сталей і сплавів в електропечах.

Для автоматичного і напівавтоматичного дугового і електрошлакового зварювання використовують сипку речовину – флюс, під шаром якого горить дуга або відбувається процес електрошлакового зварювання.

Електродна маса призначена для одержання безперервних електродів, що самоопалюються для електротермічних печей чорної та кольорової металургії, хімічної промисловості.

Матеріал з вогненно-рідких шлаків одержав назву "Нікроліт"

За твердістю він поступається тільки корунду та алмазу.

Матеріал абразивний з феросплавних шлаків, застосовується для очищення металевих поверхонь.

Щебінь застосовують як заповнювач для бетону, баласту залізничних колій, під час прокладання автомобільних доріг, для утворення дренувальних шарів і т.п.

Цех виробництва трикотажу ТМ « НІКА», заснований у 1993р. за участю італійської фірми «SIRCHE». ТМ «Ніка» здійснює розробку та виробництво різноманітного асортименту панчішно-шкарпеткових виробів і безшовного трикотажу. Класичний стиль - візитна картка торговельної марки «НІКА».