Додаток  1 до путівки до ДОТ ім. В. Усова  ПАТ  «Нікопольський завод феросплавів»

Загальні відомості

         Організація відпочинку та оздоровлення дітей у  ДОТ ім. В.Усова ПАТ  «Нікопольський завод феросплавів» проводиться відповідно до Закону України «Про відпочинок та оздоровлення дітей» від 04.09.2008 № 375-VI з додержанням вимог  Державного соціального стандарту оздоровлення та відпочинку дітей, затвердженого наказом Міністерства  України у справах сім’ї, молоді та спорту від 13.08.2009 № 2881.

        Купуючи путівку, Ви підтверджуєте факт отримання необхідної, доступної, достовірної інформації про послуги щодо оздоровлення та відпочинку дитини в дитячому оздоровчому таборі ім. В.Усова.

        Дитячий оздоровчий табір ім. В.Усова  ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» розташований на березі Джарилгачського заливу Чорного моря. Це унікальна кліматична зона з чистим, пронизаним морською сіллю повітрям, водою, яка містить велику кількість йодних та бромистих солей. Свіже повітря, тепле південне сонце та купання в морській воді дають оздоровчий ефект  та зміцнюють  імунну систему вашої дитини протягом року.

 

Послуги, які входять  до вартості путівки

  1. Проживання в 5-місних кімнатах у триповерхових корпусах
  2. Пятиразове харчування.

      З  повним переліком  послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що надає ДОТ ім. В.Усова, з умовами  доставки дітей до табору, розміщенням, умовами проживання , режимом дня, організацією дозвілля тощо можна ознайомитися в путівці та додатках 1, 2 до неї, на офіційному сайті

ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» у розділі «Соціальна сфера. ДОТ ім. В.Усова»,  адреса сайту www.nzf.com.ua.,  в профспілковому комітеті ПАТ НЗФ за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 310.

Умови проживання дітей

   Триповерхові корпуси з розміщенням по 5 дітей у   відремонтованих кімнатах, на кожному поверсі для дітей окремо знаходяться душові з цілодобовою гарячою водою та холодною водою і туалети. У просторих холах встановлені телевізори, де проводяться різноманітні та цікаві заняття.

У дитячому таборі  забезпечується охорона життя та здоров’я, особистого майна, надання медичної допомоги. Для дітей обладнані спортивні майданчики, басейн, кінозал, бібліотека. Крім цього, в таборі є медичний пункт, в якому постійно чергують лікар та медсестри, працює дієтсестра. На пляжі передбачено все для відпочинку – душові, кабінки для переодягання, питні фонтанчики, тіньові навіси. Відпочинок на пляжі супроводжують вожаті, інструктор з плавання, медпрацівник та матрос-рятівник.

Умови харчування

    Пятиразове збалансоване  харчування, необхідне для нормального розвитку дітей з дотриманням вимог якості та безпеки продукції, визначених у нормативних документах.

Доставка дітей до ДОТ ім. В.Усова (м. Скадовськ, вул. Цукури, 6)

        Доставка дітей працівників заводу здійснюється централізовано спеціалізованим транспортним підприємством на комфортабельних автобусах з        м. Нікополь  до  м. Скадовськ,  ДОТ ім. В.Усова, за  затвердженим графіком заїздів, на підставі проїзного документу.

Батьки та інші законні представники дітей мають право самостійно за власний рахунок доправити дітей до ДОТ ім. В.Усова та самостійно забрати дітей  з відпочинку у  встановленому порядку.

           ДОТ на відпочинок та оздоровлення  приймає дітей віком від 7 до 16 років включно.

          За усіх питань можна звертатися за телефонами: м. Нікополь тел. 654-047, м. Скадовськ тел. (05537) 5-35-90, контактна особа -  директор ДОТ        ім. В.Усова Яковенко Тетяна Володимирівна, тел. 654-206, контактна особа -  бухгалтер профспілкового комітету ПАТ НЗФ Міхєєва Оксана В’ячеславівна

 

З повагою адміністрація ДОТ ім. В . Усова ПАТ «Нікопольський завод феросплавів»