Перелік послуг, які надаються дитині:

- проживання в 5-ти містній кімнаті;

- 5-ти разове харчування;

- надання невідкладної медичної допомоги;

- організація дозвілля.

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ви відправляєте свою дитину в наш табір, НЕ ЗАБУДЬТЕ:

1. Дати дитині путівку.

2. Дати дитині медичну довідку із зазначенням щеплень за віком з урахуванням епідеміологічної ситуації за місцем проживання.

3. З речей обов'язково:

- одяг і взуття по сезону і спортивну;

- речі для купання (плавки, 2 рушники, головний убір від сонця);

- кілька змін нижньої білизни, шкарпеток, носових хусток;

- зубну щітку і пасту, мило, мочалку, прищіпки, шампунь, гребінець, ножиці для нігтів, засіб для шкіри від комарів, сонцезахисний засіб для шкіри;

- бажано-сонцезахисні окуляри, ошатний костюм або плаття.

4. Не давайте дитині з собою занадто багато речей.

Дітям у віці 7-9 років необхідно позначити речі індивідуальною міткою.

 

ДУЖЕ ВАЖЛИВО: настійно рекомендуємо не давати дітям з собою ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо- та відеотехніку, дорогі мобільні телефони. Адміністрація не несе відповідальності за дорогі речі.

 

ЗАБОРОНЕНО привозити в табір: алкогольні, солодкі і газовані напої, їжу, тютюнові вироби, наркотичні речовини, піротехніку (хлопавки, петарди і т.д.), ножі, рогатки та інші предмети, які можуть завдати шкоди здоров'ю.

 

Отримати інформацію про приїзд дітей, номер загону дитини можна дізнатися, зателефонувавши за номером: (05537) 5-03-11, (05537) 5-35-90 після 16-00 на другий день після початку зміни.

 

Сума грошей, яка рекомендується дітям брати з собою, не повинна перевищувати 500 грн. Ви можете дати свої побажання про те, як використовувати ці гроші. Наприклад: «Прошу забезпечити придбання фотоальбому або СD-диска»

 

Примітка: Користуватися путівкою мають право тільки ті особи, які вказані в путівці. Передача і перепродаж строго заборонені. За порушення буде стягуватися штраф.