Звернення

Голова правління, генеральний директор АТ НЗФ Володимир КУЦІН

Щиро радий вітати Вас на сайті Нікопольського заводу феросплавів!

Саме тут Ви можете ознайомитись з найсвіжішою інформацією про життя НЗФ, його продукцію та вимогами до її якості, виконання екологічних, інноваційних та соціальних програм, а найголовніше - людей, які щодня власноруч створюють історію нашого місто утворюючого підприємства.

Шесть тысяч человек трудятся в коллективах подразделений Никопольского завода ферросплавов. Сегодня в состав завода входят 33 структурных подразделения. К основному производству относятся цех производства ферросплавов, плавильный цех N9, который специализируется на производстве электроплавленных флюсов и электродной массы, а также цехи агломерационный и вторичной переработки ферросплавного производства.

Наші співробітники - команда однодумців, і для нас НЗФ - це більше ніж робота, це цілий світ зі своїми традиціями, пам’ятаючи про які, ми йдемо вперед, розвиваючи і модернізуючи виробництво.

Сьогодні продукція НЗФ широко відома на світовому ринку. І це стало можливим завдяки тому, що на підприємстві сформувався внутрішній потенціал для досягнення результатів за допомогою нашого головного ресурсу - колективу професіоналів. Адже в усі часи двері НЗФ відкриті для молодих і досвідчених, талановитих і амбіційних. Ми не лише розвіваємо виробництво, ми забезпечуємо конкурентоспроможну заробітну плату та гідний соціальний пакет.

Никопольский завод ферросплавов - это большой производственный и социальный комплекс Никополя. Завод тратит миллионы гривен на содержание и развитие объектов социально-бытового назначения. Впервые за последнее десятилетие большие средства были направлены на капитальный ремонт санатория-профилактория. В профилактории используются новейшие методики лечения и оздоровления трудящихся. Заводская здравница, обслуживание и лечение в ней не уступают лучшим курортам Украины.

Кожен співробітник НЗФ має шанс на самореалізацію як професіонал і особистість. За більш ніж 50-річну історію НЗФ тут виросло кілька поколінь фахівців, які зробили успішну кар'єру, стали професіоналами найвищого рівня, що мають відмінну ділову репутацію та високий соціальний статус. Багато з тих, хто колись приходив на НЗФ молодими фахівцями, сьогодні стали топ-менеджерами підприємства.

Ми розвиваємось, шукаємо нові форми роботи у технологічній та кадровій сферах, адже наша мета - зберегти підприємство для наступних поколінь нікопольців.

В. КУЦИН,
заслуженный металлург Украины
председатель правления,
генеральный директор
АО "Никопольский завод ферросплавов",
доктор технических наук