Звернення

Голова правління, генеральний директор АТ НЗФ Володимир КУЦІН

Щиро радий вітати Вас на сайті Нікопольського заводу феросплавів!

Саме тут Ви можете ознайомитись з найсвіжішою інформацією про життя НЗФ, його продукцію та вимогами до її якості, виконання екологічних, інноваційних та соціальних програм, а найголовніше - людей, які щодня власноруч створюють історію нашого містоутворюючого підприємства.

В колективах підрозділів Нікопольського заводу феросплавів працюють шість тисяч осіб. Сьогодні до складу заводу входять 33 структурних підрозділи. До основного виробництва відносяться цех виробництва феросплавів, плавильний цех N9, який спеціалізується на виробництві електроплавлених флюсів та електродної маси, а також цехи агломераційний і вторинної переробки феросплавного виробництва.

Наші співробітники - команда однодумців, і для нас НЗФ - це більше ніж робота, це цілий світ зі своїми традиціями, пам’ятаючи про які, ми йдемо вперед, розвиваючи і модернізуючи виробництво.

Сьогодні продукція НЗФ широко відома на світовому ринку. І це стало можливим завдяки тому, що на підприємстві сформувався внутрішній потенціал для досягнення результатів за допомогою нашого головного ресурсу - колективу професіоналів. Адже в усі часи двері НЗФ відкриті для молодих і досвідчених, талановитих і амбіційних. Ми не лише розвіваємо виробництво, ми забезпечуємо конкурентоспроможну заробітну плату та гідний соціальний пакет.

Нікопольський завод феросплавів - це великий виробничий і соціальний комплекс Нікополя. Завод витрачає мільйони гривень на утримання і розвиток об'єктів соціально-побутового призначення. Вперше за останнє десятиліття великі кошти були спрямовані на капітальний ремонт санаторію-профілакторію. У профілакторії використовуються новітні методики лікування і оздоровлення трудящих. Заводська здравниця за якістю обслуговування та лікування не поступається кращим курортам України.

Кожен співробітник НЗФ має шанс на самореалізацію як професіонал і особистість. За більш ніж 50-річну історію НЗФ тут виросло кілька поколінь фахівців, які зробили успішну кар'єру, стали професіоналами найвищого рівня, що мають відмінну ділову репутацію та високий соціальний статус. Багато з тих, хто колись приходив на НЗФ молодими фахівцями, сьогодні стали топ-менеджерами підприємства.

Ми розвиваємось, шукаємо нові форми роботи у технологічній та кадровій сферах, адже наша мета - зберегти підприємство для наступних поколінь нікопольців.

В. КУЦІН,
заслужений металург України,
голова правління,
генеральний директор
АТ "Нікопольський завод феросплавів",
доктор технічних наук